Аквааеробіка

В аквапарку «Маяк» Ви можете займатися аквааеробікою. Фізичні тренування у воді набагато легше долаються.

Аквааеробіку дуже люблять ті, хто має намір відкоригувати свою фігурку, але не має можливості бігати вранці або виснажувати себе сильними фізичними навантаженнями в тренажерному залі.

Аквааеробіка підходить усім охочим. Підходить вона і людям із проблемами хребта. Адже звичайна аеробіка їм протипоказана, а під час водних занять спину підтримує вода, і спина не має жодних навантажень. Повнота не є перешкодою для заняття аквааеробікою, оскільки у воді вага зовсім не заважає займатися. При зануренні у воду «губиться» близько 90% маси і виникає відчуття невагомості. Ще один величезний плюс водної аеробіки – мінімальний травматизм.

Аквааэробика «Маяк»Аквааэробика «Маяк»

Аквааеробіка набагато ефективніша за заняття у звичайному залі, тому що температура води в басейні нижча, ніж температура нашого тіла. І організм витрачає енергію (а водночас і зайві кілограми) не лише на вправи, а й на зігрівання. Ось чому аеробіку в воді вважають у 14 разів ефективнішою за звичайну. Одне заняття у басейні прирівнюється до трьох занять у залі. Для порівняння: при звичайній ходьбі ми втрачаємо в середньому 360 кілокалорій на годину, тоді як у воді ця цифра збільшується до 720. Природний масаж, який робить вода при виконанні вправ, дуже позитивно впливає на Ваш організм, надаючи йому здорового вигляду. Косметологи відзначають і омолоджуючий ефект у любителів аквааеробіки. Пояснюється це просто: під час занять м’язи підтягуються, шкіра розгладжується, дрібні зморшки зникають.

Практично всі вправи аквааеробіки – танцювальні та спрямовані на подолання сили води. Роблячи їх під музику, ритмічно та глибоко дихаючи, тренуються серце та судини. А ще аквааеробіка – відмінний засіб від стресів, безсоння, нервової напруги.

Займаючись аквааеробікою, ви робите крок до хорошого здоров’я, прекрасної фігури та молодості тіла. Заняття у воді застрахують вас від таких хвороб, як захворювання серцево-судинної системи, варикозного розширення вен, артритів та багатьох інших.
Колектив Аквапарку укомплектований досвідченими професіоналами, кожен із них знає свої обов’язки та виконує їх дуже сумлінно.