Фінська лазня

Фінська лазня в аквапарку «Маяк» – це лазня сухої спеки, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10-25%) і високу температуру. У нас є 2 фінські сауни: одна з температурою до 95ºС, друга – до 105ºС.
Ефект впливу сауни на організм формується як результат впливу гарячої та холодної води, що чергується з впливом сухої пари. Раціонально поєднувати дію сухої пари з подальшим дозованим охолодженням у басейні або під холодним душем. Відвідування сауни рекомендується не частіше ніж 1 раз на тиждень.
Турецкая баня «Маяк»Турецкая баня «Маяк»Турецкая баня «Маяк»

Відчуйте на власному організмі фактори оздоровлення, що діють у нашій лазні:

Тепло. Висока температура лазні впливає на механізми терморегуляції людини, тісно пов’язані з життєво важливими органами та системами. Під впливом тимчасового перегрівання (гіпертермії) змінюються всі функції організму – кровообіг, дихання, властивості крові, виділення та обмін речовин та ін.

Холодний. Контраст у температурі (гаряче та холодне повітря, вода, пара) посилює вплив на механізми терморегуляції, а через них на багато важливих функцій органі

Вологість. Дуже низька вологість (менше 15%) сприяє великому потовиділення і, отже, звільнення від різних шлаків, що утворюються під час обміну речовин.

Водні процедури. Просте гігієнічне миття в сауні лише одне з її завдань. Водна процедура – особливий компонент сауни, що надає біологічну дію на організм.

Психоемоційний фактор. Заспокійлива дія води відома була людині завжди і різні методи гідро- та бальнеотерапії — добре вивчені засоби як давньої, так і сучасної медицини. У сауні психоемоційний чинник пов’язаний і з приємною компанією, атмосферою та ритуалом.
Наш комплекс пропонує фінські сауни двох видів – з температурою 85 ° -95 ° С і 95 ° -105 ° С для вибору найбільш комфортних умов. Оздоровляйтеся з нами!