SPA

У структурі басейнів комплексу Аквапарку «Маяк» для Вас працюють 2 SPA басейни місткістю по 6 осіб кожен та температурою води 31ºС. У цих чудових «ваннах» ви можете відчути всі принади аеро – гідромасажу та бульбашкової ванни, релакс після напруженого робочого дня і просто побалувати себе приємними водними процедурами.

Бассейн SPA «Маяк»

Давним давно люди купалися у теплих джерелах та гейзерах, знімаючи втому. Занурюючись у вируючу воду наш організм у прямому значенні цього слова оживає. Вода дозволяє зняти стрес, розслабитися, повертає тонус. Багато хвороб відступлять, як за помахом чарівної палички після прийнятих водних процедур. Природа розпорядилася отже теплі природні джерела є у всіх регіонах Землі. Завдяки розвитку науки, нам стали доступні природні джерела, які здавалися раніше недосяжними. SPA басейн поєднує в собі всі переваги природних гейзерів та досягнення високих технологій.

SPA басейни поступово входять у наше життя, стають частиною нашого побуту. Це місце, де Ви можете відчути реальне почуття щастя і блаженства, які так необхідні щодня. Тут насправді відпочиває і душа, і тіло.

Бажаєте якісно покращити стиль свого життя?
Уявіть, яка насолода лежати у наповненому гарячою водою гідромасажному SPA басейні та відчувати потік перлинних бульбашок повітря, що масажують ваше тіло. А якщо захочеться, можна підбадьорити себе наповненими енергією водяними струменями.

Будь-хто, хто хоч раз занурювався в такий вируючий басейн, знає, наскільки прекрасні ці відчуття. Це справжній бальзам для душі та тіла.

Звичайно ж, основною користю водного масажу є релаксація. А де цілеспрямована релаксація, там і звільнення від стресу, і зняття напруги, і найпотужніший заряд бадьорості, енергії, позитивного настрою. Все це спричиняє зменшення больового синдрому, що супроводжує хвороби суглобів, травм м’язів та зв’язок. Ланцюгова реакція тут не зупиняється, оскільки йде поліпшення кровопостачання, зміцнення стінок судин, тонізування шкірних покривів. Навіть відносно нетривала, але регулярна стабілізація роботи організму значно підвищує імунний статус людини.

Бассейн SPA «Маяк»Бассейн SPA «Маяк»Бассейн SPA «Маяк»

Інженери створюючи конструкцію SPA басейну, врахували всі особливості людського тіла, для того, щоб Ви могли насолоджуватися комфортом і відпочивати, розслабити м’язи і оздоровити тіло. Тому гідромасажний басейн SPA є чудовим способом релаксації після насиченого трудового дня.

На кожного відвідувача чекає зустріч з неповторним блаженством та відчуттям спокою, радості, здоров’я – відчуттями справжньої релаксації при відвідуванні SPA.

Подаруйте собі рай за допомогою наших басейнів SPA.