Басейн дитячий «Малютка»

Дитячий басейн Аквапарку «Маяк» привабить Ваших дітей своєю яскравістю та строкатістю конструкцій, які так радують погляд дитячих очей. Гірки, фонтани, інші атракціони – це все те, що робить незабутнім час, проведений дітьми у нас. Вода та плавання у вигляді розваг стають лише фоновою складовою відпочинку, оскільки багато інших занять ще більше сприяють активізації дітей у басейні.

Сьогодні питанням: «Чи потрібно навчати плавання дітей раннього віку?» – дається однозначна відповідь: так, треба! Свідчення тому – досвід навчання дітей у нашій країні і за кордоном, його позитивні результати.

Дитячий басейн «Малютка» площею 80 м2, глибиною від 40 см до 60 см та температурою води 28 °С. Тут діти можуть розважатися на атракціонах: гірки «Черепаха», «Веселка», «Кролик», 5 фонтанів, серед яких 2 «Дельфіни» та 2 «Слоники» а також «Грибок». Усі атракціони відповідають європейським стандартам якості, санітарним нормам та абсолютно безпечні.

Детский бассейн «Малютка» «Маяк»Детский бассейн «Малютка» «Маяк»Детский бассейн «Малютка» «Маяк»

Заняття з плавання з малюками – це ще один напрямок доступний для відвідувачів Аквапарку «Маяк». Тільки у дитячому басейні «Малютка» пропонуються групові та індивідуальні заняття з плавання для Ваших малюків віком від двох місяців і старше:

«Разом із мамою». Батьки заходять у воду разом із малюками віком від 6-ти місяців до 2-х років. Досвідчений та кваліфікований інструктор навчає малюків спілкуватися один з одним у воді, плавати, пірнати під воду.

“Головастики”. Тут навчаються діти віком від 2-х до 4-х років у формі ігор та розваг не боятися води, дивитися під воду та основ плавання (зірочка, медуза, поплавець, стрілочка, пірнання за іграшками).

“Дельфіни”. Діти віком від 4-х років і старше навчаються техніці спортивних стилів плавання. Тривалість занять 1:00 + 20 хв. додатково на роздягання та вдягання.

Тривалість занять 1:00 + 20 хв. додатково на роздягання та вдягання.

Детский бассейн «Малютка» «Маяк»Детский бассейн «Малютка» «Маяк»Детский бассейн «Малютка» «Маяк»

Діти, які постійно займаються плаванням, не тільки фізично, але й інтелектуально розвиваються краще, ніж їхні ровесники. Плавання в дитячому басейні «Малютка» є відмінним загартуючим фактором для дитини, позитивно впливає на нервову систему, створює масажний ефект, сприятливо позначається на поліпшенні дихальних шляхів, допомагає розвивати більш глибоке дихання і підвищує стійкість організму до захворювань, робить малюка активним, життєрадісним, сміливим, врівноваженим, з гарним апетитом та міцним сном.

За день перебування в Аквапарку дитина рухається більше, ніж під час уроків фізкультури у школі протягом місяця.

Діти до 12 років до аквапарку заходять обов’язково разом із дорослими. Тільки у нас Ви зможете займатися з малюком протягом перших років життя маленької людини, що дуже важливо, оскільки це – найактивніший період його розвитку.

Займаючись плаванням з раннього віку, Ваші діти будуть рости загартованими, гармонійно розвинутими, вдосконалювати свою майстерність у плаванні. Ми намагаємося доставити максимальний комфорт та глибоку радість нашим маленьким клієнтам та їхнім батькам. Шлях у чемпіони нікому не замовлений, тому ми бажаємо всім малюкам ЩАСЛИВОГО ПЛАВАННЯ!

Завжди раді бачити Вас з дітками в дитячому басейні «Малютка».