Басейн з атракціонами

У басейні ви можете плавати. Для людей, які вирішили оздоровитися, але не мають можливості бігати вранці або виснажувати себе великими фізичними навантаженнями, басейн став чудовою альтернативою.

Цей басейн площею 360 м2, глибиною від 1,2 м до 1,4 м та температурою води 28 °С. Тут для відвідувачів надані дві водні гірки довжиною маршрутів 15 і 40 метрів, атракціон «Швидка річка», три підводні гейзери, три оздоровчо-масажні водоспади, шість гідромасажних форсунок.

Бассейн с аттракционами «Маяк»Бассейн с аттракционами «Маяк»Бассейн с аттракционами «Маяк»

Воду по праву можна назвати ідеальним середовищем для фізичних вправ, що розвивають витривалість і зміцнюють м’язову тканину, оскільки через опір товщі води кожен рух дається з набагато більшим зусиллям. На відміну від бігу на землі, ваше тіло не відчуває поштовхових впливів на суглоби, оскільки вода захищає від пошкоджень. Навіть годинне перебування у воді (пірнання, плавання в середньому темпі, присідання, робота ногами, веслування руками) дозволять вам втратити близько 500 кілокалорій. Щоб позбутися такої ж кількості калорій на суші, вам доведеться займатися близько 2-3 годин.

Плавання – один із тих рідкісних видів спорту, який практично немає протипоказань, зате приносить значну користь. Плаванням можуть займатися люди будь-якого віку та статі. При плаванні відбувається покращення роботи практично всіх внутрішніх органів, розвивається серцево-судинна система, покращується кровообіг. Крім того, плавання дозволяє розслабитися, знімає стрес, підвищує еластичність шкіри. При плаванні опір води відіграє роль масажиста, який «розробляє» всі м’язи вашого тіла.

Бассейн с аттракционами «Маяк»Бассейн с аттракционами «Маяк»Бассейн с аттракционами «Маяк»

Позитивна дія плавання в басейні на самопочуття просто дивовижна. Плавання дозволяє зміцнити здоров’я та покращити зовнішній вигляд. Плавання підвищує витривалість, розвиває гнучкість, підвищує працездатність. Це найбільш бережний вид спорту, оскільки ризик травм мінімальний